JAVISST passar det för såväl Kungligheter och vanliga, medvetna besökare.. här finns allt att önska sig.. skinnmöbler som Brittish Furn, samling fiske trofeer, vykort och smycken, Blå Måsen och Carl Malmsten.. kanske en Mercedes och lite silver, verktyg förståss och Retro design.. ljuvliga 70-talets teakmöbler och äkta mattor.. ja, här finns allt för alla.. Bjud ONLINE ditt max.bud till kl. 12.00 eller delta i hallen på spännande SLAGAUKTION..  Öppna katalogens c:a 1000 urbaniserade utrop på www.gullrisetsauktionshus.se och planera ditt liv.. Välkomna!!

Hämtar, röjer, städar, säljer/köper/auktionerar inom 20 mil, ring Kenneth N. Gratis hembesök!!

Till  kommande Auktion och arkiv

Stor fräsch auktionshall. Mysig kafe, servering under visning och auktion! Obs! Lokalen är handikappanpassad och godkänd för 500 personer!! Parkering inom 100 m.