Go Juli på er alla.. sök upp en skuggig plats så ni ser telefonens bildskärm.. Bjud ONLINE ditt max.bud till kl. 12:00 eller delta i hallen på avslutande/prissättande SLAG-AUKTION.. här finns en hel del modern design.. vad sägs om paret Bruno Mattssons Pernilla och Avenyen, Dux-grupp Folke Ohlsson USA 1977... skrivbord Nanna Ditzel Dk 1960-talet.. konstglas, figuriner, cyklar och gräsklippare, stor Ocariansk kristallkrone m 12 ljusarmar, orginal nakterhus från äldre skepp, klockor, charmig Gustaviansk sittgrupp i ljusgrått, serviser, fynd, verktyg.. ja, mängder av spännande saker.. Öppna katalogens c:a 1000 fantastiska utrop på www.gullrisetsauktionshus.se och förnöj dig.. Välkomna!!

Hämtar, röjer, städar, säljer/köper/auktionerar inom 20 mil, ring Kenneth N. Gratis hembesök!!

Till  kommande Auktion och arkiv

Stor fräsch auktionshall. Mysig kafe, servering under visning och auktion! Obs! Lokalen är handikappanpassad och godkänd för 500 personer!! Parkering inom 100 m.